תבניות מומלצות לוורדפרס ואלמנטור

תבניות וורדפרס ואלמנטור

תבניות מומלצות לוורדפרס ואלמנטור

מחפשים תבנית וורדפרס בעברית טובה ומהירה לאתר שלכם?

במאמר הזה נעבור על תבניות וורדפרס המומלצות ביותר(בחינם ובתשלום), עם דגש על התאמה לאלמנטור.

אז לפני שנתחיל את הרשימה, לפי איזה פרמטרים מדדנו את התבניות?

כאשר התשובה לזה תסביר, איך זה שברשימה הזאת, לא מופיעות תבניות נמכרות מאוד, כדוגמת avada enfold ועוד.

1. שהתבנית לא תהיה עמוסה בפיצ'רים, כן, הרבה מאותם תבניות רבי מכר, עמוסות בפיצ'רים שונים, כאשר זה לא התפקיד של תבנית אלא של תוספים, הבעיה כאשר זה בתבנית, שא"א לכבות את זה גם אם אתם לא משתמשים בזה, מה שיכביד על האתר שלכם.

2. מיועד לעבוד עם אלמנטור, בהנחה שאתם משתמשים באלמנטור, אתם רוצים שהתבנית תהיה מותאמת לאלמנטור, הסיבה שאתם בכלל רוצים לעבוד עם אלמנטור ולא עם הפייג' בילדרים של התבניות השונות היא, שלא לכבול את עצמכם לתבנית אחת, חוץ מכל המעלות האחרות של אלמנטור.

3. מהירות טעינת האתר, מדובר באחד הפקטורים המשמעותיים ביותר בבחירת תבנית, במיוחד למשתמשי אלמנטור (שלעיתים מייצר קוד קצת ארוך יותר), אתר שנטען מהר נותן חווית משתמש טובה יותר, כמו גם קידום בגוגל.

4. טמפלטים ווידג'טים, רבים מהתבניות נותנות אפשרות להורדת אתרי דמו, יש כאלה שאוהבים לעבוד כך ויש כאלה שלא, יש גם תבניות שמוסיפות ווידג'טים שימושיים לאלמנטור.

אז שנתחיל?

 

אחת התבניות החינמיות והפופולריות ביותר לוורדפרס היא אסטרה, אסטרה היא אחת התבניות המהירות ביותר אם לא המהירה ביותר לוורדפרס, ובנויה באופן מצויין לאלמנטור, לאסטרה יש המון אתרי דמו שאפשר להתקין על האתר בצורה פשוטה מאוד, חלקם בתשלום אבל יש גם המון חינמיות.

אפשר לראות כאן את אתרי הדמו שלהם.

אני לא רואה הרבה תועלת מגירסת התשלום שלהם (במיוחד אם יש לכם אלמנטור פרו)

גם כאן תבנית פופולרית מאוד, ומהירה גם כן, לדעתי טיפה יותר מסובכת מאסטרה, ואם אתם מתחילים הייתי מעדיף את אסטרה, אם יש לכם ווקמורס באתר, wp ocean, נותן המון אפשרויות מאוד מועילות שאין בתבניות אחרות, א"כ לפעמים זה מתנגש עם אלמנטור (בעיצוב הווקמורס).

כמו לאסטרה גם לאושן יש כמה אתרי דמו לא רעים א"כ פחות מבחר ממה שיש לאסטרה להציע.

גירסת התשלום באושן נעשית בצורה מוזרה, וגם כאן אני לא מוצא הרבה תועלת.

3. hello elementor

כפי ששמה מרמז התבנית הזאת פותחה ע"י אלמנטור, והיא התבנית שהכי נוחה ומותאמת לאלמנטור, אם כי היא רלוונטית רק אם אתם הולכים לעצב את ההידר ופוטר עם אלמנטור, ובשביל זה תצטרכו את גרסת הפרו (אמנם יש גם תוסף חינמי שיעשה את זה – אפשר לראות על זה במאמר תוספים מומלצים לאלמנטור).

לדברי אלמנטור התבנית היא המהירה ביותר, מה שהגיוני מכיון שזו בעצם תבנית ריקה שנשענת על העיצוב של אלמנטור, אם כי יש לא מעט שטוענים, שעדיין אסטרה ואושן מהירים ממנה.

לשלום אלמנטור אין אתרי דמו לתבנית.

לאתרי ווקמורס, לא כ"כ מומלצת התבנית הזאת, בגלל שהיא משאירה כמה מעמודי ווקמרס ללא כל עיצוב.

התבנית phlox קצת פחות מוכרת מהתבניות הקודמות, וגם קצת שונה, היא לא מהירה מאוד (אבל ממש לא איטית), לעומת זאת התבנית הזאת גם בגירסה החינמית מוסיפה המון דברים שימושיים במיוחד למשתמשי אלמנטור, כמו ווידג'טים חדשים לאלמנטור, אפשרויות פרלקס ועוד, גם בתבנית יש עוד המון דברים שבדר"כ אין בתבניות חינמיות, כמו פרילודר (תמונה לפני טעינת הדף), גלילה חלקה ועוד.

אחד הדברים שבם מתמקדת התבנית היא על אתרי פורפוליו, כאשר התבנית מוסיפה פוסט טייפ של פוטפוליו, ויש כמה ווידג'טים מדהימים להצגת הפוטפליו, אם אתם בונים אתר פוטפליו זה בהחלט התבנית המומלצת ביותר.

לפלקס יש גם אתרי דמו, ונראה שכאן השקיעו קצת יותר בעיצוב מבתבניות האחרות.

גירסת הפרו נותנת ערך יותר מהאחרות כאשר היא בעצם מוסיפה תוספי פרימיום פופולריים (שבדר"כ בתשלום), כמו סליידר רבלושן ותוספים לאלמנטור.

יופיטר היה תבנית פרימיום פופולרית, כאשר לאחרונה שינתה התבנית את פניה והיום היא מיועדת כולה לעבוד במיוחד עם אלמנטור, לתבנית אין גירסה חינמית, והתוספות שלה דומות מאוד לתבנית פלקס, כאשר היא נותנת אין ספור (מעל 150 !)אתרי דמו וטמפלטים, ומוסיפה עוד המון ווידג'טים מדהימים לאלמנטור, כמו גם את תוספי פרימיום סליידר רבלושן,  acf pro ועוד , אם אתם מעוניינים לבנות אתר מדהים ברמת העיצוב, כדאי לבחור בתבנית הזאת או בפלקס.

monstroid 2, היא תבנית פרימיום פופולרית מבית היוצר של templatemonster, התבנית כולה בנויה על אלמנטור, ודומה לשני התבניות האחרונות ברשימה.

היתרונות של monstroid 2 על פני האחרים הם התוספים שהיא מוסיפה, והם כל התוספים המעולים והייחודיים של jet, חוץ מזה לתבנית יש כמו האחרים המון אתרידמו וטמפלטים, ולדעת רבים העיצוב שלהם הוא רמה מעל כל האחרים.

לאחרונה יצאה חברת  templatemonster, עם אפשרות מעניינת כאשר אפשר להרשם עם מנוי (200$ לשנה) ולהוריד את כל התבניות של החברה, אפשר להתרשם כאן.

רוצים להצטרף לניוזלטר שלנו?

עוד מאמרים שאולי יעניינו אתכם

מעניין?

הרשמו לניוזלטר השבועי שלנו