אחסון וידאו לקורסים דיגיטליים

אם יש לכם אתר לקורסים דיגיטליים, או שאתם חושבים על לפתוח אתר כזה, בטח אתם שואלים את עצמכם איפה כדאי לאחסן את הסרטונים שלכם, כאשר אתם רוצים שהסרטונים יעלו כמה שיותר מהר, יהיו מאובטחים ללא יכולת הורדה, וכמובן במחיר טוב.

אז הנה כמה מהאפשרויות העיקריות שיש לכם.

יוטיוב ללא ספק זה הפתרון המומלץ אם אתם לא חוששים שיורידו את הסרטונים שלכם(למשל אם הקורס שלכם חינמי, או שאתם פשוט לא חושדים בגולשים שינסו להוריד את הסרטונים ולהפיץ אותם).

השימוש ביוטיוב הוא חינמי ונוח מאוד, החסרונות הם, אפשרות הורדת הסרטון בקלות, וסרטונים אחרים שמוצעים לצופה בסוף הסרטון (כמו גם השם משתמש שמופיע בסרטון).

עוד אפשרות ידועה ופופולרית, בוימאו יש אפשרות אחסון בחינם שבעצם דומה ליוטיוב, וגם מסלולי פרו החל מ- 28 ש"ח לחודש, במסלולים האלו תקבלו עוד המון אפשרויות ובעיקר האופציה שגולשים לא יוכלו להגיע לכתובת של הסרטון ולהפיץ או להוריד אותו.

צריך לומר שמי שמבין בזה יוכל להוריד את הסרטון גם במסלולי הפרו, אבל בדר"כ זה מספיק להגנת הסרטון.

אתר לאחסון וידאו פופולרי, עם המון אפשרויות, כמו האופציה לעצב את פקדי הנגן ואפשרות לעקוב אחר כמות צפיות דרך אנליטיקס ועוד.

יש גרסה חינמית, אבל גרסתהפרו (שזה כנראה מה שאתם מחפשים) מתחילה ב99 דולר לחודש, לא זול.

פחות מוכר אבל אתר מעולה לאחסון וידאו, יש כאן אין סוף אפשרויות איך לעצב את הוידאו, אפשרות מעקב עם גוגל אנליטיקס ועוד המון דברים.

זה גם האופציה היחידה ברשימה שיגן באופן מוחלט על הסרטונים שלכם בלי שום אפשרות להוריד אותם.

עוד מאמרים שאולי יעניינו אתכם

seo
פופולרי

קידום אתרים בסיסי – הרשימה המלאה

אם התעניינתם קצת בקידום אתרים בטח נתקלתם באין ספור הדרכות ועצות מה כדאי לעשות, השתדלתי כאן להביא את הרשימה הבסיסית והמוכחת של קידום אתרים. כמובן

עסקים

טכניקת פומודורו

טכניקת פומודורו כיוון שאנשים מתמודדים עם קושי לבצע משימות, וגם אם מתחילים במשימה מתקשים להתמיד בה הם זקוקים לדרך פשוטה ומובנית לשפר את הרגלי העבודה

מעניין?

הרשמו לניוזלטר השבועי שלנו