4 כלים ליצירת לוגו חינם באינטרנט

עיצוב לוגו

4 כלים ליצירת לוגו חינם באניטרנט

מחפשים ליצור לעסק שלכם או לאתר לוגו בלי להוציא על זה כסף, הנה 4 כלים באינטרנט שתוכלו ליצור בעצמכם לוגו בחינם ובקלות.

חשוב לומר, זה כנראה לא ייראה כמו לוגו שתעצב עבורכם גרפיקאית מקצועית, אבל לפעמים לא צריך יותר מלוגו פשוט ואת זה אתם בהחלט יכולים לעשות לבד וכמובן לגמרי בחינם.

הכלי הכי קל ליצירת לוגו חינם באינטרנט, כל מה שצריך לעשות זה להכניס את שם העסק או האתר שלכם ואת הסלוגן-אם יש, אח"כ לבחור את תחום פעילות העסק ואת סיגנון הלוגו שאתם רוצים (לדוג' יצירתי או פשוט ועוד), ו –  wix logo maker יתן לכם לבד עשרות אפשרויות של לוגו מעוצב, תוכלו לבחור אחד מהם ולהמשיך לעצב אותו לשביעות רצונכם.

החיסרון היחיד ב –  wix logomaker הוא, שכאשר תורידו את הלוגו אי אפשר להוריד אותו עם רקע שקוף (אם כי אפשר אח"כ לעשות את זה עם כלים כמו פיקסלר ופוטושופ), אם אתם רוצים את הלוגו בשביל אתר זה בעיה רצינית.

דומה מאוד לכלי הקודם, היתרון זה האפשרות להוריד את הלוגו עם רקע שקוף, וגם בהמון גדלים שונים, החיסרון זה שיש הרבה פחות מבחר וגם אפשרויות העצוב קצת מגבילות יותר מהכלי הקודם.

canva, הוא אחד מאתרי הגרפיקה הפופלורים בעולם, אפשר לעצב בו בקלות מודעות באנרים כרטיסי ביקור וכמובן גם לוגו.

בשונה מהכלים הקודמים, כאן סדר הדברים הפוך, פשוט בוחרים באפשרות ל לוגו, ואז אפשר לבחור מבין מאות הטמפלטים, אחרי הב חירה אפשר לשנות את הכיתוב הצבעים וכו'.

גם בקנבה אי אפשר להוריד את הלוגו על עם רקע שקוף רק בגירסת הפרו להם (א"כ יש 30 יום חינם לגירסת הפרו ואח"כ אפשר לבטל אז…).

בשונה מהאתרים הקודמים, באתר הזה אין טמפלטים ללוגאים, אלא צריך לעצב מהתחלה.

השימוש באתר פשוט מאוד (עם סרטון הדרכה מעולה באתר), בוחרים אייקון מספריית אייקונים עצומה, אח"כ בוחרים טקסטים, וצורה אם רוצים ומעצבים הכל ביחד.

שני חסרונות לאתר הזה, שבחינם אפר להוריד רק עד גודל של 200 פיקסל, ושבשימוש באתרים צריך לתת קרדיט.

חוץ מליצירת לוגו, אפשר להשתמש באתר להורדת אייקונים.

רוצים להצטרף לניוזלטר שלנו?

עוד מאמרים שאולי יעניינו אתכם

אלמנטור

איך ליצור פופאפ בהוספת מוצר לעגלת קניות

לאחרונה נתקלתי בסרטון שמראה אפשרות מגניבה של הוספת פופאפ (עם אלמנטור) ברגע שמישהו מוסיף מוצר לעגלת קניות, ובעצם בפופאפ אפשר לכתוב כל דבר עם כפתורים

עסקים

להפוך יעדים לתוצאות

בכתבה הקודמת דיברנו על הדרך הנכונה לכתיבת מטרות. למה חשוב להתמקד במטרות? החיים השוטפים גורמים לנו להתייחס למה שזז, למה שבא ולמה שמזדמן ובמקרים קשים

אתרים להשראה
השראה

אחד האתרים – מיטב דש

מיטב דש  מה אהבתי: את המרחבים, הסדר, הכל מונח במקום. הכפתור של הכניסה נוכח ומודגש.  לא יכולתי לפספס: שכל דבר שאתה עומד עליו – גורר תגובה, גם

מעניין?

הרשמו לניוזלטר השבועי שלנו